Nasz zespół

SPECJALIZACJATYTUŁ NAUKOWYIMIĘ I NAZWISKO LEKARZAGODZINY PRACY
Chirurg - Ortopedaprof. dr hab. med.Jarosław Czubakśr 14:30-20:00
Chirurg dziecięcy - Ortopeda - Traumatologlek. med.Katarzyna Bogusz - Gogolpn od 16:00
-ustalane indywidualnie
Chirurg - Ortopeda - Traumatologprof. dr hab. n. med.Ireneusz Kotelaśr od 15:30
-ustalane indywidualnie
Chirurg - Ortopeda - Traumatologdr hab. n. med.Marcin Tyrakowskiśr 16:00-19:40
co drugi tydzień
Chirurg - Ortopeda - Traumatologdr n. med.Piotr Syrówkawt 18:00-20:00
Chirurg - Ortopeda - Traumatologdr n. med.Maciej Płończakustalane indywidualnie
Chirurg - Ortopeda - Traumatologdr n. med.Marcin Mileckiwt 14:00-18:00
co drugi tydzień
Ortopeda - Traumatolog - Sonografistalek. med.Michał Bartoszewiczpt 13:00-18:00
Traumatolog - Sonografistalek. med.Bartosz Wasilczykpn 16:00-20:30
wt 16:00-20:30
śr 16:00-20:30
czw 16:00-20:30
Endokrynologdr n. med.Ewa Kaszuba-Wojtachnioczw 16:00-20:00
co drugi tydzień
Flebologdr n. med.Dagmara Grelak-łachowskaczw od 08:30
-ustalane indywidualnie
Kardiologdr n. med.Piotr Pawluczukczw od 16:00
-ustalane indywidualnie
Neurochirurgdr n. med.Jacek Boguckipn od 16:00
-ustalane idnywidualnie
Neurochirurgdr n med.Przemysław Kunertczw od 14:00
-ustalane idnywidualnie
Neurologdr n. med.Grzegorz Chabikczw 10:00-12:00
co drugi tydzień
Neurologlek. med.Piotr Szczudlikśr 15:30-19:00
Psychiatralek. med.Katarzyna Piaskowska-Kondrusikwt 16:00-20:00
TerapeutamgrJacek Sobolwt 12:00-18:00
śr 10:00-16:00
czw 13:20-19:20
TerapeutamgrPiotr Jankowskipn 08:40-19:20
wt 10-19:20
śr 8:40-15:20
czw 08:40-19:20
pt 08:40-15:20
TerapeutamgrKamil Ślusarzpn 08:00-16:00
śr 08:00-16:00
pt 08:00-16:00
TerapeutamgrMarcin Flakowskipn 08:00-16:00
wt 14:00-20:00
śr 8:00-16:00
czw 8:00-14:00
pt 8:00-16:00
/10:00-18:00
TerapeutamgrEmilia Jasińskapn 13:20-19:20
wt 08:00-14:30
śr 13:20-19:20
czw 08:00-14:30
pt ustalane indywidualnie
TerapeutamgrAgata Lubiejewskapn 8:00-15:30
wt 13:20-20:40
śr 8:00-15:30
czw 13:20-20:40
pt ustalane indywidualnie
TerapeutamgrMagda Sobol-Jarkiewiczpn 13:20-20:40
wt 08:20-15:20
śr 13:20-20:40
czw 08:00-15:20
pt ustalane indywidualnie
TerapeutamgrKarolina Faraśpn 08:00-15:20
wt 13:20-20:40
śr 08:00-15:20
czw 13:20-20:40
pt ustalane indywidualnie
TerapeutamgrMichał Kłosińskipn 8-15:20
wt 13:20-20:40
śr 8:00-15:20
czw 13:20-20:40
pt ustalane indywidualnie
TerapeutamgrAgata Patajpn 12:40-15:20
wt 12:40-15:20
śr 12:40-15:20
czw 12:40-15:20
pt 12:40-15:20
TerapeutamgrNatalia Sobolewskapn 13:20-20:40
wt 08:00-15:30
śr 13:20-20:40
czw 08:00-15:30
Terapeutalic.Michał Gąskapn 08:00-15:30
wt 08:00-15:30
śr 13:20-20:40
czw 13:20-20:40
pt ustalane indywidualnie
MasażJolanta Kulakpn 16:15-20:45
wt 16:15-20:45
śr 16:15-20:45
pt 08:0-12:30