Adiunkt w Klinice Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. A. Grucy w Otwocku. Absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Od początku kariery zawodowej i naukowej związany jest z Kliniką Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego i Samodzielnym Publicznym Szpitalem Klinicznym im. prof. A. Grucy w Otwocku, gdzie w 2008 roku uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych a następnie specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Lata 2013-2014 spędził w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracował w Departamencie Chirurgii Ortopedycznej University of Illinois w Chicago pod kierunkiem dr Krisa Siemionowa oraz w Illinois Bone and Joint Institute pod kierunkiem dr Stevena Mardjetko, doskonaląc umiejętności z zakresu diagnostyki i leczenia chorób kręgosłupa.

Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenie zdobyte w kraju i zagranicą kontynuując pracę w Klinice Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. A. Grucy w Otwocku.

Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym i nieoperacyjnym chorób kręgosłupa u dzieci i młodzieży oraz leczeniu operacyjnym patologii kręgosłupa u osób dorosłych. Poza tym zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób ortopedycznych u dzieci i młodzieży, w tym diagnostyką ultrasonograficzną stawów biodrowych u najmłodszych pacjentów.

Dr Tyrakowski stale pogłębia i uaktualnia wiedzę medyczną biorąc udział w kursach krajowych i zagranicznych jako wykładowca lub uczestnik. Jest autorem artykułów naukowych publikowanych w renomowanych czasopismach medycznych oraz autorem i współautorem wielu referatów prezentowanych na zjazdach krajowych i zagranicznych, jak również członkiem komitetów naukowych czasopism Austin Journal of Orthopeadics and Rheumatology oraz HSOA Journal of Orthopaedic Research and Physiotherapy.


Specjalizacja: 
ortopeda, traumatolog
Godziny przyjęć: 
środa: Od 15:00